ליצירת קשר

  פתיחת עסק חדש

  יש יתרונות רבים בלהיות עובד עצמאי ולא שכיר ולכן אנשים רבים מעוניינים לפתוח עסק חדש. על מנת לדעת את כל השלבים והפרטים הנוגעים לנושא של עסק חדש יש צורך להתנהל היטב על מנת לגשת לעניין הזה.

  יש צורך ברואה חשבון מקצועי שיעזור לכם עם פתיחת עסק חדש וגם יעזור לכם להתמודד בהצלחה עם הגופים השונים שכאשר עומדים מולם לבד מרגישים אי נעימות.

  רואה החשבון מגיע עם הידע היכולות שלו והניסיון ויוכל לעזור לכם לבצע את הנושא כמו שצריך. הקמת עסק עצמאי הוא חלומם של ישראליים רבים אך על מנת להצליח לצלוח את הדרך הקשה הזאת יש צורך להצטייד במורה דרך מקצועי הוא רואה חשבון .

  איזה סוג עסק

  רבים בחרים לבצע פתיחת עסק חדש כעוסק פטור או עוסק מורשה, על מנת לדעת איזה מהם נכון לך, חשוב להתייעץ עם רואה חשבון בנוגע לסוג העסק שכדאי לפתוח.

  למי מדווחים על פתיחת עסק חדש ?

  הרשויות דורשות שהעסק יהיה רשום במס הכנסה גם אם עדיין אין בו פעילות עסקית מהיום הראשון לפעילות בנוסף לכך יש צורך לפתוח תיק במע"מ ובביטוח לאומי. אמנם מרגש לפתוח עסק חדש אך הפתיחה של העסק כרוה פעמים רבות באי ודאות ובהגשת מסמים שונים שרבים לא מוצאים בהם ידיים ורגליים כמו עזרה של רואה חשבון נחוצה בהגשת

  הדוחות השונים ובליווי של בעל העסק.

  סוגי פתיחת עסק חדש

  עסק חדש המדווח כעוסק פטור הוא יכול לדווח על הכנסות שעד 100,000 שקל יחד עם זאת עסק מסוג זה פטור מתשלומי מע"מ ומס הכנסה.

  תהליך פתיחת עוסק פטור

  על מנת לפתוח עוסק פטור יש לגשת תחילה אל מע"מ אחר כך אל מס הכנסה ואל ביטוח לאומי כל אחד מהם יש לצרף מסמכים שונים.

  פתיחת עסק חדש עוסק מורשה

  ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה נעוץ בעובדה כי יש צורך לדווח בעוסק מורשה על ההכנסות מידי חודשיים או חודש.

  על מנת לפתוח את העסק בצורה מקצועית יש לחפש רואה חשבון מקצועי ומנוסה שיעזור לפתוח עסק חדש על פי ההנחיות של הגופים השונים.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   שלחו הודעה
   💬 צריך עזרה?
   היי 👋
   איך נוכל לעזור לך?
   דילוג לתוכן